Valorant Mavi Ekran Hatası

Valorant oynayan oyuncuların son zamanlarda en çok sıkıntısını yaşadıkları şey, oyun sırasında birden donma sorunu ve ardından gelen mavi ekran hatası! 

Valorant Mavi Ekran Hatası

CS:GO tarzı bir oyun olması özelliği taşıyan Valorant, oyunculara pek çok yenilik de sunarak daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunmuştu. İlk çıktığı günden bu yana oyuncu sayısını bir hayli artırmayı başaran Valorant şuan için son derece popüler durumda!

Ancak son güncellemeler ile birlikte pek çok Valorant oyuncusu mavi ekran hatası almaya başladı. 

Yabancı forumlarda ve Reddit tarzı sosyal paylaşım sitelerinde bununla ilgili pek çok İngilizce dilde oluşturulmuş sayfa bulabilirsiniz. 

Valorant Reddit kategorisi: https://www.reddit.com/r/VALORANT/

Sorunun yazılımsal veya donanımsal olmadığını söyleyebiliriz. Fakat şuan için elle tutulur bir çözüm de bulunmamaktadır. Bilgisayarınıza format atarak veya mevcut donanımlarınızı tekrar güncelleyerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Ama bunun da pek bir faydası olmadığı yönünde çok fazla geri dönüş oldu.

Şimdilik yapmamız gereken maalesef beklemek ve Valorant oyun geliştiricilerinin yeni bir güncelleme ile bu sorunu kendi taraflarından çözmelerini beklemek olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme