UZAYLI OYUNLARI

Oyun Devri uzay yolculuğuna hazır mısınız? Sizi oldukça eğlenceli uzay maceralarına davet ediyoruz. Umarım ışın kılıcınız ve lazer silahınız yanınızdadır!

-oyunlar-

Bu özel uzaylı oyunları ile sizde birer uzay savaşçısı olacaksınız. Çok zevk alacağınızı düşündüğümüz bu oyunlar ile boş vakitlerinizi keyifle geçireceksiniz. Üstelik içinizdeki o hırsı da açığa çıkaracaksınız. Böylece gününüz daha motive geçecektir.

Oyunlarımızın bir kısmı uzaylılarla, bir kısmı da uzay serüvenleri ile ilgilidir. Bu yüzden eğer özellikle aradığınız bir oyun var ise lütfen bunu bize bildiriniz. Mümkün mertebe sizin seçtiğiniz veya Oyun Devri'nde görmek istediğiniz oyunları da sitemize eklemeye çalışıyoruz. Yani bunları bize söylemekten çekinmeyiniz.

Uzaylılara inanıyor musunuz? Burada bulunuyorsanız en azından bir parçanız bu duyguyu taşıyor olmalıdır. O halde onların bize düşman olduğunu mu yoksa "merhaba dünyalı biz dostuz" dediklerini mi düşünüyorsunuz? Umarım birincisini düşünüyorsunuzdur çünkü oyunlarımız uzaylıların düşman olduğunu savunuyor. Onlara karşı dünyamızı korumak zorunda kalacaksın.

Ve umarım bunu başarabilecek güçte ve yetenektesindir!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder