ZOMBİ OYUNLARI

Oyun Devri ile harika dakikalar geçirmeye hazır olun. Aynı zamanda biraz korkutucu olabilir. Çünkü zombi oyunları size hem heyecan verecek hemde korku dolu anlar yaşatacak!!!

PİLOT VS ZOMBİ OYUNU

Tüm şehirler zombilerin istilası altında kalmış. Sadece çok az bir insan hayatta kalmayı başarmış. Onlar da senin yardımına ihtiyaç duyuyor.

Bir helikopter pilotu olarak onları evlerin çatılarından alıp kurtarmaya çalışacaksın. Umarım bunu başarabilirsin!


ZOMBİ DÖVÜŞÜ OYUNU

Zombilere karşı amansız bir mücadeleye girişeceksin. Çünkü bulunduğun evi zombiler istila ediyor. Bu durumda ne yapacaksın?

Tüm dövüş ve hayatta kalma tekniklerini kullanarak bu zombilere karşı üst düzey bir performans sergilemen gerekiyor. Ancak bu sayede hayatta kalabilirsin!

Adrenalin dolu oyunları oynamayı sevenler için bu özel listelemeyi yaptık. Günümüzde de zaten modası hala geçmeyen bir sektör olan zombi konusu da bizleri bu oyunları oynamaya hala teşvik ediyor. Sizde girip bir şansınızı deneyin! Bakalım zombilerden kendinizi koruyabilecek misiniz?

Yaşayan ölüler olarak bilinen bu yaratıkların tek bir amacı var, o da sizi canlı canlı yemek! Bu yüzden kesinlikle merhamet göstermeyin. Çünkü onlar size göstermeyecek...

Hayatta kalmaya çalışarak ve zombileri tek tek haklayarak hem gücünüzü hemde zekanızı test edebileceğiniz bu özel oyunlar ile online oyun keyfi yaşayacaksınız. Amacımız zaten boş vakitlerimizi değerlendirmek olduğu için bu oyunlar tam bir ilaç gibi gelecek!

Daha farklı veya Oyun Devri'nde görmek istediğiniz oyunlar varsa da lütfen bunu bize yorum olarak veya İletişim bölümünden belirtmeyi de ihmal etmeyin. Sizin önerilerinizi ve uyarılarınızı dikkate alıyoruz!

Sözü daha fazla uzatmadan zombilerle sizi başbaşa bırakmak istiyoruz. Şansınız açık olsun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder