DÖVÜŞ OYUNLARI

Oyun Devri platformuna hoş geldiniz! Burada sizlere dövüş oyunları ile ilgili en keyif verici listeyi oluşturduk. İçlerinden size en uygun olanlarını seçin ve online oyun keyfi başlasın!

ZOMBİ DÖVÜŞ OYUNU

Zombilere karşı amansız bir mücadeleye girişeceksin. Ama dikkat et, onların seni yemesine izin verme!

İstila edilmiş bir şehirde kalan son insanlardan birisin. Bulunduğun evin etrafını ve içini de zombiler kaplamış. Bakalım buradan kurtulabilecek misin?


HONG KONG NİNJA OYUNU

Asya sokaklarında ciddi bir savaş ortamı var. Burada bir ninja olarak sana düşen görev, çeteleri yok etmek!

Dövüş tekniklerini sonuna kadar kullanarak bu sokakları kötü adamlardan temizleyebilecek misin? Umarım yapabilirsin!GÜREŞ DÖVÜŞ OYUNU

Güreş bizim milli sporumuzdur. Ancak burada biraz sumo güreşleri de göreceğiz. Yine de bize uzak bir spor değil!

Sen tüm gücünü gösterip rakiplerini tek tek alt edebilecek misin? Bunu yaparsan en güçlü güreşçi sen olacaksın!Dövüş sporları hem içimizdeki aşırı enerjiyi dışarı atmamıza hemde rekabetçi duyguyu ortaya çıkarmaya olanak sağlar. Bu yüzden boş vakitlerinizde oyun oynamak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle dövüş oyunlarından yana olmalıdır. Veya diğer rekabet içeren oyunlar...

Bu sayede içinizde bulunan o hırs ve başarma içgüdüsü ortaya çıkacaktır. Bu da özel hayatınıza da yansıyacak bir dürtüdür. Sizi günlük işlerinizde daha yukarı taşıyacak ve motive edecek itici bir güçten bahsediyorum! Bu insanların içinde her zaman bulunan ama kimsenin tam olarak bunu ortaya koyamadığı bir güç!

İşte Oyun Devri ile bunu size aşılamayı planlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey üstteki dövüş oyunlarından bir kaçını seçip oynamaya başlamak ve hırsınızı dışarıya yansıtmaktır! Bunu başaracak güç sizde var! Haydi ne duruyorsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder